>
 
   
 
     
 
 
Rady pro Vás Tisk E-mail

 

  • 1/ Zaměřte si kuchyňský prostor

kuchyně vyměření
První krok, který je vhodné udělat ještě dříve, než navštívíte naší prodejnu je zaměření kuchyňského prostoru.

Všechny rozměry a vzdálenost pečlivě změřte a nakreslete si nástin kuchyně. Tak získáte představu o možnostech a omezeních, daných tvarem místnosti a dostupným místem na stěnách.


Udělejte si nákres místnosti. Změřte výšku ke stropu a vzdálenost mezi stěnami. Naznačte umístění všech stálých instalací (dveří, oken, potrubí, zásuvek, radiátorů, speciální úhly apod.)


Udělejte si nákres zdí. Změřte výšku a šířku stěn, kde budou stát skříňky. Nezapomeňte započítat místo, které potřebujete k otevírání dveří a oken. Pokud chcete mít skříňky pod oknem, nezapomeňte, že min. vzdálenost mezi okenním rámem a podlahou by měla být 90 cm, optimálně 105 cm.

Pokud se stěhujete "do nového" a ještě nemáte možnost si změřit prostor, stačí, když k nám přijdete s plány místosti a my Vám rádi nabídneme, jak by Vaše kuchyňská sestava mohla vypadat.


 kuchyně

Dalším krokem je zvolení takové kuchyně, která se Vám bude líbit. Naši výrobci nabízejí širokou škálu kuchyňských linek a pracovních desek. Můžete kombinovat různé barvy korpusů (skříněk), dvířek, pracovních desek a úchytek.

Pokud si kuchyň nedokážete podle internetových stránek představit, nevadí. V naší prodejně Vám ukážeme v reálu, jak která barva vypadá a můžete si z našich ukazkových vzorků představit Vaší budoucí kuchyň.

 

  • 3 / Naplánování funkčnosti Vaší kuchyně


Každý zákazník má na kuchyň různé požadavky. Není žádný problém Vaše požadavky vyplnit. Rádi vám s vhodným uspořádáním skříněk pomůžeme.

U kuchyně je důležité pravidlo: ukládat věci tam, kde se používají. Proto je vhodné kuchyň rozdělit na oblasti pro vaření, ukládání, uchovávání potravin a mytí.

 kuchyně

Oblast na vaření

Sem patří sporák, varná deska či trouba a zde byste měli mít uloženy všechny hrnce a pánve i související kuchyňské nářadí, jako formy na pečení nebo mísy.

Oblast na mytí

V jejím středu bude samozřejmě dřez a hned vedle nejrůznější prostředky na mytí, houbičky, žínky, koš na odpadky apod.

Oblast na uchovávání potravin

Sem zařazujeme chladničku, mrazničku a samozřejmě i spíž v nejrůznější podobě a náplni.

Oblast na ukládání

Toto je místo na vaše talíře, příbory, skleničky a další potřeby pro stolování. V ideálním případě by zde neměla chybět myčka (nebo by alespoň neměla postávat moc daleko), abyste to při vyklízení čistého nádobí z myčky neměli daleko.

Naplánování osvětlení kuchyně. Pokud máte rádi prosvětlenou kuchyň, není nic jednoduššího, že si vybrat osvětlení z naší nabídky.

  • 4/ Navštívení naší prodejny


Pokud si s volbou kuchyně a rozmístěním skříněk nejste jistí, nevadí! Na prodejně Vám rádi pomůžeme s výběrem a rozmístěním skříněk. Podle plánku a Vaší představy Vám navhrneme v půdorysu, jak by mohla kuchyň vypadat. Není problém Vám budoucí kuchyň ukázat na počítačovém nákresu.

  • 5/ Volba termínů dodání

KuchyněKdyž budete se vším spokojeni, není problém kuchyň objednat. Stačí si jen zvolit termín dodání, a pak již vše nechte na nás. Kuchyň Vám dovezeme až domů. Zajistíme Vám samozřejmě montáž, která bude navazovat na dopravu.

  • 6/ Poprodejní služby


 KuchyněPokud se Vám během vaření ve Vaší kuchyni bude zdát, že v kuchyni "něco chybí", není problém. Navštivte naší prodejnu, a můžete si kdykoliv doobjednat to, co by Vám ještě v kuchyni vyhovalo. Prodejem totiž naše péče o zákazníka nekončí.

 


 
 
  Created by Kubajz***Design by augs-burg.de & go-vista.de * Partneři