>
 
   
 
     
 
 
Profil společnosti Tisk E-mail

Kuchyně DaDa je sdružení Daniela Kálalová, Dagmar Břenková.

Naše prodejna

Firma vznikla v roce 1997. Specializujeme se na prodej kvalitních moderních kuchyňských linek sloveského výrobce Decodom.

Dále nabízíme české kuchyně Emka Bojkovice, které patří do levnější cenové kategorie.
Sektorový nábytek umožňuje jednotlivými elementy maximálně osadit téměř jakýkoliv prostor. Na přání zákazníka můžeme atypicky vytvořit předělení prostoru barovým pultem, doplněným multifunkčním sloupem, světelnou rampou apod. Prodejna dále nabízí veškeré vestavné spotřebiče, dřezy nerezové i kompozitní, baterie a pracovní pulty v široké barevné škále.


Profil spoločnosti Decodom

Výroba nábytku v Topolčanech má víc jak 100-letou tradici.

Decodom SK
  • Etapa parní pily Adolfa Schmidta

V roce 1911 byla Adolfem Schmidtem založená první topolčanská továrna – parní pila, zabývající se zpracováním masivního dřeva. Tato parní pila, velmi progresivní na tehdejší dobu, vyráběla bukové parkety, podvaly a jiné druhy výrobků.

foto1 foto2 foto3 foto4

1.administrativní budovy parní pily Adolfa Schmidta z roku 1911 2.pohled na topolčaskou parní pilu z okolních polí 3. železniční vlečka byla už tehdy součástí továrny 4. budova ve středu dodnes existuje – v novém kabátu

  • Etapa továrny DREVOINDUSTRIA

Rok 1947 přinesl začátek výroby nábytku v továrně s názvem Drevoindustria

  • Etapa podniku MIER

V období od 1958 do 1999 se firma vyprofilovala pod názvem Mier. Jako nábytkářský podnik s celoslovenskou působností patřil k dvěma největším výrobcům nábytku v tehdejším Československu.

Jeho moderní technologické vybavení a logická strukura organizačních jednotek – závodů mu umožnilo stát se předním výrobcem s nejprogresivnějším výrobním programem s výraznými exporními úspěchy.

Tato firma, či podnik ať už jako ve vlastnictví státu anebo nejdříve zprivatizovaný subjekt jsou znamením toho, že v městě Topolčany se udomácnila výroba nábytku. V letech 1998 – 1999 došlo k problémům, z kterých vyústilo vyhlášení konkurzu na majetku a.s. Mier.

 

mier

administrativní budova Mier a.s. Topolčany

  • ETAPA společnosti DECODOM

Bez zbytečného otálení jeho místo koncem roku 1999, přesně 1. října zaujala společnost DECODOM. Formou pronájmu a koupí majetku od správců konkurzní podstaty firma okamžitě obnovila výrobu a zavedla radikální systémové změny ve výrobě, logistice, prodejních a skladovacích prostor a v dalších obslužných činnostech při orientaci na zákazníka, produkt a materiál.

DECODOM se specializuje na výrobu nábytku na bázi dřevotřískové desky ve vákuově lisované folii. Produkty a ceny jsou pro slovenského a i českého zákazníka velmi přijatelné a přinášejí kvalitu porovnatelnou se zahraničními výrobky. Na slovenském trhu DECODOM zaujímá vůdčí postavení ve výrobě a v prodeji kuchyňského nábytku. K dalšímu výrobnímu programu patří i výroba sektorového nábytku pro obývací pokoje a jídelny, u kterého se ale zatím prodej na českém trhu neprosadil.

panorama_dom decodom

DECODOM se specializuje na výrobu nábytku na bázi dřevotřískové desky a vákuované lisované fólie. Tento proces obsluhují nejmodernější technologické zařízení a kvalifikovaní zkušení zaměstnanci, ale i absolventi středních a vysokých škol.

Na konci roku 1999 zaměstnávala firma 365 pracovníků, dnešní počet už přesahuje tisíc zaměstnanců. Rozšiřovaní výrobních a obchodních aktivit splolečnosti, tedy hlavně exportu, který tvoří cca. 75-80% celé produkce společnosti podpořila i výstavba Expedičního a logistického centra a Domu nábytku DECODOM na okraji města Topolčany v katastru obce Krušovce.

panorama_sidlo

Na celkové ploše 20 500m2 se nachází Expedičně-logistický sklad (14 500m2), který je vybavený progresivním regálovým zakládacím systém.


Hlavním záměrem společnosti DECODOM v současnosti a v blízké budoucnosti je kvalita výrobků a udržovaní co nejlepšího postavení na trhu produktivitou práce a vysokou výkoností a hlavně být cenově konkurenceschopným výrobcem, a tím získat a udržet si co nejvíce spokojených zákazníků v celé Evropě.

Zavod Decodom
Pohled z ptačí perspektivy na část areálu společnosti /červen 2006/

Text o společnosti Decodom, s.r.o. převzat z www.decodom.sk

 
 
  Created by Kubajz***Design by augs-burg.de & go-vista.de * Partneři